Amp ČR

Magazín, který nabízí ty nejnovější články o dění v celé České republice. Kromě toho zde můžete umístit své články a zajistit si tak to, že váš web bude při vyhledávání atraktivní.

Výhodné ceny

08 prosince 2016 by

Vlastníte restauraci a chtěli byste prodávat opravdu kvalitní a lahodné osvěžující nápoje, na které k vám nalákáte další zákazníky? Vyzkoušejte některé naše ovocné koncentráty, dají se z nich vytvořit báječné nápoje, které jistě uspokojí i náročného zákazníka. Splňují i ty nejpřísnější požadavky na kvalitu, jaké jen může někdo mít, všechny mají také košer certifikáty, takže se je nemusíte bát nabízet ve své restauraci nebo rychlém občerstvení. Abyste je mohli také efektivně nabízet, máme v nabídce také stroje na premix a postmix, takže výsledný nápoj bude skvěle promíchaný i vychlazený.

Skvělá kvalita

Naše ovocné koncentráty, které vám s čistým srdcem nabízíme, jsou samozřejmě také bez přidaných umělých dochucovadel, takže splňují taktéž bio kvalitu. Na výběr nabízíme několik různých příchutí, některé jsou i s dužninou, která rovněž obsahuje spoustu vitaminů a zdravých látek. Pro ty, kdo nemají rádi dužninu, která se může zachytávat mezi zuby, máme v nabídce i druhy bez dužniny. Z příchutí můžete volit třeba z klasického pomeranče a jablka nebo tropického mixu.

Výhodné ceny
Ohodnoťte příspěvek

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výhodné ceny | | Tags: