Amp ČR

Magazín, který nabízí ty nejnovější články o dění v celé České republice. Kromě toho zde můžete umístit své články a zajistit si tak to, že váš web bude při vyhledávání atraktivní.

Plány na víkend

03 září 2018 by

Škaredé počasí nám občas může znepříjemnit život. Obzvláště pak naše plány na víkend. Člověk si něco hezkého naplánuje, https://conovehonakopci.cz/?p=2973&cpage=1 doufá, jak nebude hezké počasí, a ono se to občas zvrtne a je po plánech. Můžeme to tak odvolat nebo přesunout na další týden pokud to tedy jde. Cokoliv, co byste chtěli dělat venku, jako je přes léto grilování či jiná zábava s přáteli nebo rodinou, vycházky, procházky, sportování či jenom lenošení ve trávě, pak to všechno ovlivňuje venkovní počasí. Někdy je proto lepší nic si neplánovat. Nebo to prostě odložíme a půjdeme mezitím dělat něco jiného.

Špatné počasí

To nám dokáže často pěkně pohnout s naší náladou. Když je venku škaredě, mlha, prší od časného a brzkého rána, tak jak vstaneme, nic se nám nechce dělat. Sluníčko se ani neukáže a tak to celý den vypadá na lenošení. Muži si mohou dělat něco v dílně nebo stavět rc modely letadel, které jsou šikovným pomocníkem v takových chvílích. Ženy se samozřejmě také nějakým způsobem zabaví, protože ty jsou většinou intuitivní a tak si hned také něco vymyslí. Nebo můžete svým miláčkům pomoct, ale pochybuji o tom, že by se některý muž dal přemluvit, většinou vás k tomu vůbec nepustí.

Plány na víkend
Ohodnoťte příspěvek

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Plány na víkend | | Tags: