Amp ČR

Magazín, který nabízí ty nejnovější články o dění v celé České republice. Kromě toho zde můžete umístit své články a zajistit si tak to, že váš web bude při vyhledávání atraktivní.

Plány na víkend

14 srpna 2017 by

fa5-336x280.jpg

Škaredé počasí nám občas může znepříjemnit život. Obzvláště pak naše plány na víkend. Člověk si něco hezkého naplánuje, doufá, jak nebude hezké počasí, a ono se to občas zvrtne a je po plánech. Můžeme to tak odvolat nebo přesunout na další týden pokud to tedy jde. Cokoliv, co byste chtěli dělat venku, jako je přes léto grilování či jiná zábava s přáteli nebo rodinou, vycházky, procházky, sportování či jenom lenošení ve trávě, pak to všechno ovlivňuje venkovní počasí. Někdy je proto lepší nic si neplánovat. Nebo to prostě odložíme a půjdeme mezitím dělat něco jiného.

Špatné počasí

To nám dokáže často pěkně pohnout s naší náladou. Když je venku škaredě, mlha, prší od časného a brzkého rána, tak jak vstaneme, nic se nám nechce dělat. Sluníčko se ani neukáže a tak to celý den vypadá na lenošení. Muži si mohou dělat něco v dílně nebo stavět rc modely letadel, které jsou šikovným pomocníkem v takových chvílích. Ženy se samozřejmě také nějakým způsobem zabaví, protože ty jsou většinou intuitivní a tak si hned také něco vymyslí. Nebo můžete svým miláčkům pomoct, ale pochybuji o tom, že by se některý muž dal přemluvit, většinou vás k tomu vůbec nepustí.

250x250-2-1474093619.jpg
Plány na víkend
Ohodnoťte příspěvek

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Plány na víkend | | Tags: