Amp ČR

Magazín, který nabízí ty nejnovější články o dění v celé České republice. Kromě toho zde můžete umístit své články a zajistit si tak to, že váš web bude při vyhledávání atraktivní.

Když babička vypráví, je to lepší než film

25 března 2017 by

Když začne Vaše babička vyprávět, je nejlepší se pohodlně zabořit do měkké lenošky, protože se jedná o hodně dlouhou a složitou historii. Už jste ji slyšela několikrát, ale je tak košatá, že si ji, bohužel, stále moc dobře nepamatujete. Ale musíte uznat, že ji posloucháte čím dál raději. Holt, jak člověku přibývají křížky, začíná hledat v tom, odkud pochází, odpověď na otázku, kam vlastně směřuje. A příběhy ze života Vašeho vesnického příbuzenstva jsou neskutečně zajímavé.

Paměti je nutné dobře uchovat

Už tři sta let žije Vaše rodina na stejném místě. V jednom hospodářství, ke kterému patří také několik hektarů polností, o které ta dlouhá léta pečujete a která Vaše předky od nepaměti živí. Tedy alespoň do příchodu komunismu a zestátnění tomu tak bylo. Je neskutečné, jak se doba posunula, jaké činnosti museli pro své přežití zajistit Vaši předci a jaké musíte dělat Vy. Je nezbytné, aby už jste si konečně ve všem udělala pořádek. Babičce je už osmdesát let a nikdo neví, jak dlouho bude vitální. Pomýšlíte proto na sestavení rodokmenu, aby se všechny paměti náležitě uchovaly.

Když babička vypráví, je to lepší než film
Ohodnoťte příspěvek

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Když babička vypráví, je to lepší než film | | Tags: